Oferta kulturalna

Jeśli poszukujesz partnera do realizacji wydarzeń i inicjatyw kulturalnych to nie mogłeś lepiej trafić. Posiadamy 15 lat doświadczenia w tworzeniu koncepcji

i wdrażaniu wyjątkowych inicjatyw – nasze projekty były realizowane na terenie całej Polski, Europy i Azji.

11
11

press to zoom
9
9

press to zoom
18
18

press to zoom
11
11

press to zoom
1/5

Nasza Fundacja współpracowała z wieloma podmiotami, reprezentantami każdego z sektorów min. Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika, Urzędem Marszałkowskim woj. Kujawsko-Pomorskiego, Urzędem Miasta w Toruniu, firmami PKP SA oraz APATOR SA.

Przygotowujemy cykliczne koncerty, realizujemy duże autorskie wydarzenia artystyczne, festiwale oraz projekty z nurtu art&science. W produkcję angażujemy wybitne osobistości ze świata artystycznego, zarówno na etapie przygotowania projektu oraz jego realizacji. W naszych projektach brali udział wybitni artyści, m.in.

Krzysztof Zalewski, Katarzyna Nosowska, Kayah, Justyna Steczkowska, Tomasz Organek, Grzegorz Turnau, Andrzej Poniedzielski, Renata Przemyk, Stanisław Soyka, Mariusz Lubomski, Katarzyna Groniec, Magda Umer, Adam Strug.

Nasze wydarzenia charakteryzują się unikalnymi motywami przednimi, co w połączeniu z niepowtarzalnymi aranżacjami muzycznymi daje poczucie uczestnictwa w czymś wyjątkowym nie tylko artystycznie, ale i intelektualnie. Posiadamy doświadczenie w realizacji wydarzeń na zlecenie samorządu – współpracowaliśmy m. in. Przy Święcie Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w ramach którego przygotowaliśmy autorski program artystyczny oraz edukacyjny. W trakcie naszych realizacji współpracujemy z niezawodnymi firmami z zakresu technologii światła

i dźwięku, animatorami, producentami, co gwarantuję najwyższą jakość realizacji naszych wydarzeń.